Ako nakupovať

Kvalitný titánový riad BAF GIGANT MC

Zadovážte si kvalitný titánový riad BAF GIGANT MC.
Kúpte si kupón len za 3 eurá a získajte zaň zľavu 40%
na nákup
hranatých hrncov radu BAF GIGANT MC.

40%
APB0155.JPG

ešte môžete nakupovať

00 : 00 : 00 : 00

dni hodín minút sekúnd

zatiaľ predaných

2

kusy

Predaj ukončený!

pôvodne:
0,00 €
ušetríte:
0,00 €
cena:
3,00 €
FB like

APB EUROPE Trade s. r. o.
Česká 318
742 21 Kopřivnice
Česká Republika
 
Tel: +420 777 619 856

E-mail: info@pbshops.eu

www.pbtitaniumcookware.eu

Platnosť kupónu

18.10.2012 - 15.12.2012

Podmienky


Google mapa

podrobné informácie o zľave

Titanový riad GIGANT Newline MICRO CERAMIC (MC) je najvyšší rad výrobkov BAF. Panvice, hrnce, kastróly a pekáče sú odlievané ručne z kvalitnej hliníkovej zliatiny SILUMIN do kokíl v hrúbke 9-10 mm. Hrúbka tohto materiálu zaručuje vysokú tepelnú vodivosť a zotrvačnosť a dno nádob si uchováva svoju rovnosť. Zosilnené steny zaručujú odolnosť proti nárazu.

Titanový riad GIGANT Newline MICRO CERAMIC je opatrený 4 vrstvým patentovaným povrchom MICRO CERAMIC ULTRA HARD COAT. Prvá vrstva TITAN-OXIDU je do výrobku nastrelená plazma lúčom o rýchlosti MACH 2 pri teplote 20 000 ° C. Tým vznikne pevné a homogénne spojenie s odliatkom o tvrdosti 9,6 (diamant = 10). Potom nasledujú ďalšie 3 vrstvy BAF MICRO CERAMIC špeciálnou patentovanou technológiou. Povrchová úprava systémom BAF MICRO CERAMIC je odolnejšia proti oteru, než výrobky s inou povrchovou úpravou (teflón, granit a i.) a dovoľuje používať kovové pomôcky (obracačky, lyžice, vidličky a pod). Je stabilná pri prudkých zmenách teplôt.

Titánové panvice, hrnce a pekáče majú vynikajúcu nepriľnavosť, čo umožňuje prípravu pokrmov pre diétnú kuchyňu (diabetes, zvýšený cholesterol atď) bez použitia tukov alebo len s minimálnym množstvom. Z tohto dôvodu je aj veľmi ľahká údržba a umývanie týchto výrobkov. Titanový riad GIGANT Newline MC možno používať na sporáky: plynové, elektrické aj sklokeramické dosky. Nie sú vhodné pre indukčné sporáky. Všetky plastové madlá a úchyty (aj na pokrievkach) odolávajú teplotám do 260 ° C. Sklenené pokrievky odolávajú teplotám do 350°C. Na tomto riadu môžete variť, dusiť, smažiť ale aj zapekať a piecť v rúre.

Orange karta
Aplikácia ozlave